środa, 26 listopada 2014

Colorful Books - Szkoła tańca

O wydawnictwie Colorful Media i Ich Colorful Books pisałam tu: klik .

Dzisiaj przedstawiam poradnik z serii Czas na biznes zatytułowany "Szkoła tańca".

Klasyczne podpieranie ścian podczas tanecznych imprez staje się coraz rzadszym zjawiskiem, nieprzynoszącym chluby jego coraz mniej licznym, najbardziej wytrwałym miłośnikom. Polacy coraz odważniej wkraczają na parkiety. Śmiałości dodają im bijące rekordy oglądalności liczne telewizyjne show z tańcem w roli głównej. 

Dzięki temu poradnikowi możemy sprawdzić, czy na tanecznym rynku znajdzie się miejsce na naszą szkołę tańca. I... co zrobić, aby okazało się to przedsięwzięciem dochodowym. 

Poradnik przybliża nam zagadnienia z zakresu charakterystyki rynku oraz... konkurencji. Następnym krokiem jest plan marketingowy.W nim oczywiście uwzględniamy lokalizację i kadrę.

Czas na plan techniczny gdzie należy pamiętać, że założenie szkoły tańca różni się od uruchomienia typowej działalności gospodarczej. 

A co z wyposażeniem? Okazuje się, że to... spory wydatek... .

Jakie w takim razie mamy szanse na założenie takiej szkoły? Plusy i minusy w zgrabny sposób są pokazane w przewodniku. 

Całość, jak zwykle w tego rodzaju przewodnikach opatrzone jest podsumowaniem.

Zachęcam do zapoznania się, może jednak warto założyć szkołę tańca...? :-)

Wszystkich dziewięć przewodników (recenzje przedstawiłam na tym blogu oraz na  Koko Country), mogłam Państwu przybliżyć dzięki Pani Paulinie z Colorful Media, której bardzo dziękuję za udostępnienie materiałów. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentuj, ale nie obrażaj :-)