poniedziałek, 27 lutego 2017

Czytaj, czytaj, czytaj: #88 "Odważona. Dziewczyna minus 70 kg" Danuta Awolusi

Danuta Awolusi o swojej walce z nadwagą:Danuta Awolusi - Ślązaczka mieszkająca w Warszawie. Pisarka i copywriterka. Kocha muzykę gospel. Blogerka.

Otyli, grubi, puszyści, "przy kości" mają wszędzie "pod górkę". Są mniej atrakcyjni, na pewno są głupsi, mniej inteligentni, mniej sprawni zarówno intelektualnie i fizycznie. Są po prostu gorsi. Nie ma dla nich miejsca w XXI wieku.

Odważona to książka o walce, samotnej walce ze sobą. Ze swoimi nawykami, przyzwyczajeniami. Autorka przede wszystkim pokazuje czytelnikom, że otyłość jest stanem umysłu.

W ciągu półtora roku Danuta Awolusi "zrzuciła" siedemdziesiąt kilogramów. Ogromna siła woli i konsekwencja, te cechy charakteryzują bohaterkę tego wspaniałego poradnika. Poradnika nie tylko dla osób walczących z nadwagą, ale również dla tych, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu.

Godna podziwu jest odwaga Autorki. Awolusi otwarcie mówi o swoim strachu, o chwilach zwątpienia, o ogromnej, wewnętrznej walce z samą sobą, w końcu o strachu i o wstydzie.

W książce znajdujemy wspaniałe, niezwyczajne niskokaloryczne przepisy na przeróżne potrawy, które Autorka stosowała podczas swojej diety. Są też świetne zdjęcia pokazujące przemianę tej uroczej, pięknej, młodej dziewczyny.

Gorąco polecam.

Za możliwość przeczytania książki dziękuję Wydawnictwu PASCAL.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentuj, ale nie obrażaj :-)